4/03/2010

Szkoła Języka Polskiego zaprasza na kolejny wieczorek filmowy który odbędzie się 9 Kwietnia o godzinie 7:30pm w kawiarence przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Pompano Beach.

Pokażemy film pod tytułem:

"Popiełuszko. Wolność jest w nas" Więcej informacji o filmie na tej stronie. Trailer filmu można przeglądnać na You Tube.

Przed seansem będzie możliwość zakupu kawy, herbaty, ciasta, lampki wina i ciepłego posiłku. Zapraszamy, na pewno nie pożałujecie! WSTĘP WOLNY !!

1/16/2010

Szkoła Języka Polskiego zaprasza na drugi wieczorek filmowy - 22 Stycznia o godzinie 8:00 pm w kawiarence przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Pompano Beach.

Pokazemy film pod tytulem:

"Zróbmy sobie wnuka" Więcej informacji o filmie na tej stronie. Trailer filmu można przeglądnać na You Tube.

Serdecnie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków, ponieważ ta wspaniała, polska komedia będzie wyświetlona z myślą o Was z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zabierzcie ze sobą wnuczęta (ale tylko wtedy gdy będzie ciepły i pogodny dzień), dla nich przygotowaliśmy seans "pod chmurką.

Przed seansem będzie czynny bufet z kawą i ciastem.

ZAPRASZAMY!!!! WSTĘP WOLNY!!!!

11/06/2009

Sobotnia szkoła 20-tego listopada [w piątek o godz. 20-tej] rozpoczęła cykl wieczorków filmowych w naszej parafii. Pierwszym wyświetlanym filmem był "Katyń" Andrzeja Wajdy [nominowany do Oskara].
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność.
Dziękujemy ks. Klemensowi za prelekcje wprowadzającą do tematyki filmu, dziękujemy również wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach do tego wieczoru; p.Czesławowi Malinowskiemu-za pomoc przy instalacji żaluzji okiennych, p.Renacie i Markowi Malinowskim-za podarowanie projektora i ekranu, p. Radkowi Kotarskiemu, p.Januszowi Wielga , p.Jerzemu Bogdziewiczowi - za instalacje projektora i ekranu w kawiarence, p.Wiesławie Kotarskiej, p.Karinie Stenger, p.Dorocie Dziamałek, p. Irenie Karwackiej i Dorocie Bogdziewicz -za przygotowanie sali i smacznej kolacji.
Juz teraz serdecznie zapraszamy na kolejny film [będzie to komedia].

Wkrótce wiecej informacji!

Wiemy, że dostępność do polskich filmów w Ameryce jest nieograniczona. Zdajemy sobie również sprawę, że każdy może taki film obejrzeć w domu. Wydaje nam się jednak, że obejrzenie dobrego, polskiego filmu w towarzystwie znajomych i możliwośc podyskutowania o filmie w szerszym gronie to zupełnie coś innego. Wymyśliliśmy więc Wieczorki filmowe. Zaplanowaliśmy trzy seanse w czasie trwania roku szkolnego. Jeśli jednak pomysł się Państwu spodoba i będzie dobra frekwencja, tych seansów może być więcej. Zapewniamy dobraną do tematyki filmu dekorację i wspaniałą atmosferę.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE na pierwszy film. Będzie to KATYŃ Andrzeja Wajdy. Więcej informacji o filmie na stronie http://katyn.filmweb.pl Trailer filmu można przeglądnać na You Tube.

Projekcja odbędzie się 20 listopada (piątek) o 8:00 wieczorem w sali parafialnej naszego kościoła.

Zarząd Sobotniej Szkoły Języka Polskiego